O nas
Nasza misja
Certyfikaty
Referencje
Usługi
Monitoring przemysłowy
Systemy alarmowe
Kontrola dostępu
Monitoring pojazdów
Bezpłatna wycena
Realizacje
Program Partnerski
FAQ/Blog
Kontakt

O nas

GPSH Sp. z o.o. to prężnie rozwijającą się firmą działająca w sektorze usług. Specjalizujemy się w systemach monitoringu budynków, alarmach SSWiN, kontroli dostępu. Wykonujemy projekty oraz instalacje w każdym rodzaju budynku, lokale usługowe, gastronomiczne, powierzchnie magazynowe również wysokiego składowania. Cechuje nas duży profesjonalizm, a także kompleksowość wykonywanych zadań, nasz zespół tworzą doświadczeni młodzi inżynierowie i monterzy posiadający stosowne certyfikaty i uprawnienia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obszernej wiedzy dokonujemy profesjonalnej analizy w doborze i konfiguracji sprzętu, a także gwarantujemy kompletną instalację systemów bezpieczeństwa. Pozwala to na szybką realizację z zachowaniem najwyższej jakości oraz standardów, co daje wysokie zadowolenie oraz bezpieczeństwo z obsługi naszych systemów. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami sprzętu, ponadto jesteśmy dystrybutorem firmy Partizan posiadamy sprzęt na miejscu w naszym magazynie. Jesteśmy pewni, że oferowany przez nas sprzęt i nasze usługi są na najwyższym poziomie dzięki czemu zapewniamy 3 letnią gwarancję. 

Posiadamy doświadczony personel techniczny gwarantujący profesjonalne podejście do realizacji zadania. Nasi pracownicy posiadają niezbędne kwalifikację, uprawnienia i certyfikaty. Potwierdza to długoletnia współpraca z liderami w branży elektrycznej, teleinformatycznej oraz security.

Nasza misja
Certyfikaty
Referencje

TELEFON KONTAKTOWY
695 901 911
601 222 577
NAPISZ DO NAS 
kontaktgpsh.pl
SOCIAL MEDIA
GPSH SP. z o.o.
ul. Solipska 27 lok. 17A
02-482 Warszawa
MONITORING POLAZDÓW  ||  KONTROLA PALIWA
Bezpłatna wycena usługi i sprzętu
Instalacje i montaż urządzeń monitoringu GPS
Instalacje i montaż systemów Alarmowych SSWiN - System Sygnalizacji Włamania i Napadu
Instalacje i montaż systemów kontroli dostępu
Specjalizujemy się w montażu profesjonalnych instalacji w dużych i małych obiektach takich jak  magazyny, powierzchnie produkcyjne, handlowe oraz biurowe.
Działamy na obszarze województwa mazowieckiego: Warszawa, Błonie, Brwinów, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Józefów, Karczew, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Łomianki, Marki, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Mszczonów, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Podkowa Leśna, Pruszków, Radzymin, Serock, Sochaczew, Tarczyn, Tłuszcz, Wołomin, Ząbki, Zielonka, Żyrardów