O nas
Nasza misja
Certyfikaty
Referencje
Usługi
Monitoring przemysłowy
Systemy alarmowe
Kontrola dostępu
Monitoring pojazdów
Bezpłatna wycena
Realizacje
Program Partnerski
FAQ/Blog
Kontakt

Nasza misja

Rozumiemy jak ważne dla naszych klientów jest bezpieczeństwo i komfort. Oferując nasze usługi stawiamy na profesjonalne podejście poprzez zdobywanie wiedzy i doświadczenia. Naszą misją jest budowanie rozwiązań opartych o najnowsze dostępne technologie oraz sprawdzony sprzęt, który możemy w sposób elastyczny dopasować do indywidualnych wymagań klienta.

Wartości, którymi się kierujemy:

  • potrzeby klientów - najważniejsze dla nas są potrzeby klientów, dlatego też naszym założeniem jest dopasowanie się do wymagań jakie są nam stawiane.
  • zaufanie oraz otwarta komunikacja - każdego klienta darzymy szacunkiem oraz zrozumieniem, dzięki czemu budujemy zaufanie oraz nasza współpraca odbywa się na warunkach partnerskich.
  • dążenie do doskonałości - stawiamy na ciągły rozwój, ponieważ zależy na dostarczaniu usług o najwyższej jakości.
  • działanie zespołowe - głównym założeniem każdej realizacji jest osiągnięcie jej celu. Dlatego stawiamy na współpracę zespołową, która pozwala na wymianę uwag na każdym szczeblu realizacji.
  • nastawienie na efektywność - rozumiemy potrzeby naszych Klientów, dlatego nasze realizację opieramy o zdobyte doświadczenie i nowe technologie.

TELEFON KONTAKTOWY
695 901 911
601 222 577
NAPISZ DO NAS 
kontaktgpsh.pl
SOCIAL MEDIA
GPSH SP. z o.o.
ul. Solipska 27 lok. 17A
02-482 Warszawa
MONITORING POLAZDÓW  ||  KONTROLA PALIWA
Bezpłatna wycena usługi i sprzętu
Instalacje i montaż urządzeń monitoringu GPS
Instalacje i montaż systemów Alarmowych SSWiN - System Sygnalizacji Włamania i Napadu
Instalacje i montaż systemów kontroli dostępu
Specjalizujemy się w montażu profesjonalnych instalacji w dużych i małych obiektach takich jak  magazyny, powierzchnie produkcyjne, handlowe oraz biurowe.
Działamy na obszarze województwa mazowieckiego: Warszawa, Błonie, Brwinów, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Józefów, Karczew, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Łomianki, Marki, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Mszczonów, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Podkowa Leśna, Pruszków, Radzymin, Serock, Sochaczew, Tarczyn, Tłuszcz, Wołomin, Ząbki, Zielonka, Żyrardów