O nas
Nasza misja
Certyfikaty
Referencje
Usługi
Monitoring przemysłowy
Systemy alarmowe
Kontrola dostępu
Monitoring pojazdów
Bezpłatna wycena
Realizacje
e-Toll
FAQ/Blog
Kontakt

Na czym polega system e-TOLL

 

System poboru opłaty drogowej e-TOLL to elektroniczny system, który umożliwia pobieranie opłat drogowych za korzystanie z autostrad i dróg ekspresowych w Polsce. System ten działa w oparciu o technologię rozpoznawania tablic rejestracyjnych pojazdów oraz umożliwia elektroniczne pobieranie opłat bez potrzeby zatrzymywania się na bramkach poboru opłat.

Aby skorzystać z systemu e-TOLL, kierowca musi zaopatrzyć swój pojazd w specjalny moduł rejestrujący - OBU (On Board Unit), który zamontowany jest na przedniej szybie samochodu. Moduł ten umożliwia rozpoznawanie tablic rejestracyjnych pojazdów i przekazywanie informacji o przejeździe przez bramki poboru opłat do centralnego systemu e-TOLL.

Opłata pobierana jest na podstawie dystansu przebytego na płatnych odcinkach dróg oraz rodzaju pojazdu. System e-TOLL umożliwia automatyczne pobieranie opłat z rachunku bankowego lub kart płatniczych zapisanych w systemie.

System e-TOLL umożliwia również korzystanie z tzw. taryf czasowych, dzięki czemu opłaty drogowe mogą być różnicowane w zależności od pory dnia, dnia tygodnia lub okresów sezonowych.

TELEFON KONTAKTOWY
601 611 500
NAPISZ DO NAS 
kontaktgpsh.pl
SOCIAL MEDIA
GPSH SP. z o.o.
ul. Solipska 27 lok. 17A
02-482 Warszawa
MONITORING POJAZDÓW  ||  KONTROLA PALIWA
Bezpłatna wycena usługi i sprzętu
Instalacje i montaż urządzeń monitoringu GPS
Montaż sond poziomu paliwa w samochodach ciężarowych
Kontrola temperatury ładunków w chłodniach
Nasz system jest dostosowany do współpracy z e-Toll
Działamy na obszarze województwa mazowieckiego: Warszawa, Błonie, Brwinów, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Józefów, Karczew, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Łomianki, Marki, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Mszczonów, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Podkowa Leśna, Pruszków, Radzymin, Serock, Sochaczew, Tarczyn, Tłuszcz, Wołomin, Ząbki, Zielonka, Żyrardów