O nas
Nasza misja
Certyfikaty
Referencje
Usługi
Monitoring przemysłowy
Systemy alarmowe
Kontrola dostępu
Monitoring pojazdów
Bezpłatna wycena
Realizacje
e-Toll
FAQ/Blog
Kontakt

Monitoring pojazdów

Oferujemy montaż urządzeń monitoringu pojazdów, takich jak wszelkiego typu lokalizatory GPS - również z podpięciem pod CAN, sondy paliwa, czujniki temperatury. Mamy doświadczenie w montażu urządzeń GPS w samochodach osobowych (również Uber / Taxi), samochodach ciężarowych, maszynach budowlanych i maszynach rolniczych.

Dla firm transportowych proponujemy zastosowanie lokalizatora Teltonika FMB630 ze względu na możliwość podłączenia więcej niż jednej sondy paliwa, więcej niż jednego czujnika temperatury, oraz odczyt danych z magistrali CAN w standardzie FMS.

Ze względu na wielkość zbiorników i zalecane jest stosowanie sond paliwa ciśnieniowo – referencyjnych, gdyż pomiar realizowany jest w oparciu o wartości ciśnienia hydrostatycznego blisko dna zbiornika nie zaś poziomy cieczy, który może przy pochyleniu pojazdu i jazdy po nierównych drogach dość znacznie się zmieniać.
W naszej ofercie znajdują się sondy ciśnieniowo – referencyjne firmy Aplisens CS-27, oraz sondy pojemnościowe typu Strela – A. 
Sondy paliwa wymagają kalibracji zbiorników. Konieczne jest zapewnienie odpowiedniej ilości paliwa celem napełnienia obydwu zbiorników. W praktyce ciągnik powinien być podstawiony z pełnymi zbiornikami.

Dodatkowo możemy podłączyć w tym pojeździe lokalizator do magistrali CAN w standardzie FMS co umożliwi nam dostęp do innych danych.

Dodatkowo możliwy jest pomiar temperatury w naczepie chłodniczej bez konieczności stosowania dodatkowego terminala, a jedynie cyfrowego czujnika temperatury. Możemy podłączyć do 3 czujników w różnych punktach naczepy, z tym zastrzeżeniem że w przypadku zmiany przyporządkowania ciągnika do naczepy należy przeprogramować lokalizator. W przypadku podłączenia jednego czujnika taka operacja nie będzie konieczna.
Do pojazdów ciężarowych stosujemy ciśnieniowo - referencyjne sondy paliwa typu Aplisens o dokładności 0,5%.

TELEFON KONTAKTOWY
601 611 500
NAPISZ DO NAS 
kontaktgpsh.pl
SOCIAL MEDIA
GPSH SP. z o.o.
ul. Solipska 27 lok. 17A
02-482 Warszawa
MONITORING POJAZDÓW  ||  KONTROLA PALIWA
Bezpłatna wycena usługi i sprzętu
Instalacje i montaż urządzeń monitoringu GPS
Montaż sond poziomu paliwa w samochodach ciężarowych
Kontrola temperatury ładunków w chłodniach
Nasz system jest dostosowany do współpracy z e-Toll
Działamy na obszarze województwa mazowieckiego: Warszawa, Błonie, Brwinów, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Józefów, Karczew, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Łomianki, Marki, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Mszczonów, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Podkowa Leśna, Pruszków, Radzymin, Serock, Sochaczew, Tarczyn, Tłuszcz, Wołomin, Ząbki, Zielonka, Żyrardów